STK a přihlášení vozidla

Zajištění STK, měření emisí a přihlášení vozidla

-  při dovozu vozidla ze zahraničí ze zemí EU naší firmou zajišťujeme provedení dovozové technické kontroly a emisní zkoušky potřebné  k přihlášení a schválení technické způsobilosti dovezeného vozidla ( při této kontrole probíhá detailní konzultace technického stavu vozidla s technikem TK příp. technikem stanice ME ) a dále pak i samotné přihlášení včetně zajištění dokladů a RZ

Technické úpravy vozidel ze zemí mimo EU

-  v případě nákupu vozidla mimo země EU ( USA, Kanada a ostatní ) zajišťujeme po dovozu úpravy vozidel pro provoz na pozemních komunikacích v ČR ( vozidla neplní technické požadavky uvedené ve vyhl. č. 102/1995 a z.č. 56/2001 Sb.), následně pak zajistíme požadované zkoušky ve výzkumném ústavu motorových vozidel či středisku DEKRA, provedeme technickou kontrolu a vyžádáme vyjímky z uvedených zákonů na dané vozidlo ( tyto jsou třeba ke schválení vozidla doprovozu, vozidla mají části vozidel či dílů homologována dle jiných norem než EU) na odboru dopravy Ministerstva dopravy a spojů ČR ( všechna tato opatření jsou z naší strany zajištěna tak, aby po odebrání vozidla zákazníkem nedošlo po dvouletech po uplynutí lhůty na pravidelnou TK k jakýmkoli problémům) a následně schválíme vozidlo na odboru dopravy městského úřadu a zjistíme platné doklady včetně RZ.

- samozřejmostí je i zajištění pravidelných technických kontrol a emisních zkoušek na všech vozidlech při záručním i pozáručním servise i mimo něj.

 

 

+420 777 308 000
+420 777 339 740
PONDĚLÍ - PÁTEK:
8:00 -   17:00
SOBOTA:
9:00 - 16:00
Náhradní díly na vozy Land Rover
Náhradní díly na vozy Jeep
Náhradní díly a servis Subaru
Díly offroad

Kategorie 

Renovace veteránů
Aktivity firmy
Archiv prodaných offroad vozů
Tuning terénních vozů
seo webdesign eStudio © 2007