STK a přihlášení vozidla

Zajištění STK, měření emisí a přihlášení vozidla

-  při dovozu vozidla ze zahraničí ze zemí EU naší firmou zajišťujeme provedení dovozové technické kontroly a emisní zkoušky potřebné  k přihlášení a schválení technické způsobilosti dovezeného vozidla ( při této kontrole probíhá detailní konzultace technického stavu vozidla s technikem TK příp. technikem stanice ME ) a dále pak i samotné přihlášení včetně zajištění dokladů a RZ

Technické úpravy vozidel ze zemí mimo EU

-  v případě nákupu vozidla mimo země EU ( USA, Kanada a ostatní ) zajišťujeme po dovozu úpravy vozidel pro provoz na pozemních komunikacích v ČR ( vozidla neplní technické požadavky uvedené ve vyhl. č. 102/1995 a z.č. 56/2001 Sb.), následně pak zajistíme požadované zkoušky ve výzkumném ústavu motorových vozidel či středisku DEKRA, provedeme technickou kontrolu a vyžádáme vyjímky z uvedených zákonů na dané vozidlo ( tyto jsou třeba ke schválení vozidla doprovozu, vozidla mají části vozidel či dílů homologována dle jiných norem než EU) na odboru dopravy Ministerstva dopravy a spojů ČR ( všechna tato opatření jsou z naší strany zajištěna tak, aby po odebrání vozidla zákazníkem nedošlo po dvouletech po uplynutí lhůty na pravidelnou TK k jakýmkoli problémům) a následně schválíme vozidlo na odboru dopravy městského úřadu a zjistíme platné doklady včetně RZ.

- samozřejmostí je i zajištění pravidelných technických kontrol a emisních zkoušek na všech vozidlech při záručním i pozáručním servise i mimo něj.

 

 

 
PONDĚLÍ - PÁTEK:
8:00 -   17:00
SOBOTA:
9:00 - 16:00
Náhradní díly na vozy Land Rover
Díly offroad
Náhradní díly na vozy Jeep

Kategorie 

Zkušební jízdy ve Štikovské rokli
Aktivity firmy
Archiv prodaných offroad vozů
Tuning terénních vozů
             
seo webdesign eStudio © 2007