Offroad bazar

Auto-Jase, s.r.o. v segmentu offroad - 4x4 vozů má již 15-ti letou praxi a to jak s nákupem, tak i s prodejem těchto vozů. 
V minulosti to byl především zakázkový dovoz vozů značek Jeep, Ford, Chrysler a Dodge z USA a Kanady.
Od roku 2004 je naše zaměření výhradně na země EU a to zejména z důvodu urychlení administrativních úkonů a sjednocení legislativy.
Při nákupu offroad vozů využíváme stálých dodavatelů, se kterými máme vybudován dlouhodobý obchodní vztah. Dále využíváme evropskou inzerci, kde inzerují také soukromé osoby, kde je vyšší záruka korektního jednání, prodávající je schopen podat podrobnější informace, doložit servis vozidla pomocí servisní knížky. Z těchto důvodů nákupy od soukromých osob preferujeme.
Každá obchodní cesta za vybraným vozem je využívána ke sledování aktuálních možností nabízených vozů.
 Po nákupu, dovozu a je vůz řádně zkontrolován v našem specializovaném servisu, kde je zjištěno, jake má vůz nedostatky a tyto jsou poté našimi techniky odstraněny, následuje STK | emise.
 Vůz, který úspěšně prošel technickou kontrolou je následně kompletně profesionálně vyčištěn a připraven do prodeje.
Offroady jsou nabízeny také online a to prostřednictvím vlastního online offroad bazaru www.offroad-auto-jase.cz a také na inzertních serverech www.Sauto.cz, www.Tipcars.cz, www.Autozabar.eu a www.otomoto.cz.
 

+420 777 308 000
+420 777 339 740
PONDĚLÍ - PÁTEK:
8:00 -   17:00
SOBOTA:
9:00 - 16:00
Náhradní díly na vozy Land Rover
Náhradní díly na vozy Jeep
Náhradní díly a servis Subaru
Díly offroad

Kategorie 

Renovace veteránů
Aktivity firmy
Archiv prodaných offroad vozů
Tuning terénních vozů
seo webdesign eStudio © 2007